- MAXELL

Цена
€10 36 / 20 26 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Карта памет Maxell micro SDXC, 64GB, Class 10
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Карта памет Maxell micro SDXC, 64GB, Class 10
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип памет | MicroSDXC |
| Клас | Class 10 |
| Капацитет (GB) | 64 |
| Адаптер | SD |
| Трансфер на данни - четене (MB/s) | 40 |
| Трансфер на данни - запис (MB/s) | 10 MB/s |
| Тегло | 0.01кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип карта | microSDXC |
| Капацитет (GB) | 64 |
| Скорост на четене (MB/s) | 100 MB/s |
| Клас на скорост | Class 10 |
| Скорост на запис (MB/s) | 30 MB/s |
| App Performance клас | A1 |
| Включен адаптер | Да |
| Водоустойчива | Да |
| Работна температура | -25°C до 85°C |
| Тегло | 0.01кг |
Карта памет Maxell micro SDXC, 64GB, Class 10
Разширете паметта на вашето устройство с картата Maxell micro SDXC от 64GB, осигуряваща високоскоростен трансфер на данни и надеждна работа. Идеална за смартфони, таблети, екшън камери и дронове, тази карта предлага достатъчно пространство за снимки, видеа и приложения.
Ключови Предимства
- Голям капацитет — 64GB за хиляди снимки или часове Full HD видео.
- Class 10 скорост — Минимална скорост на запис от 10 MB/s за гладко записване и бърз трансфер на файлове.
- Универсална съвместимост — Работи с широк набор от устройства, включително Android смартфони, камери и лаптопи (с адаптер).
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип карта | microSDXC |
| Капацитет | 64 GB |
| Клас на скорост | Class 10 |
Какво има в кутията
- Карта памет Maxell micro SDXC 64GB
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





